Hilti

 Rodzaj pracodawcy / by Kamila / 262 views

Motto naszej firmy: „Inspirujemy naszych klientów i budujemy lepszą przyszłość“ powstało z przekonania, że rozwijamy się tak jak ludzie, którzy nas otaczają  – nasi klienci, pracownicy i partnerzy. Dzięki bezpośrednim kontaktom z klientami i dążeniu do bycia coraz lepszymi, jesteśmy w stanie zaoferować na całym świecie pierwszorzędnej jakości produkty, rozwiązania systemowe, oprogramowanie i usługi. Najważniejszym punktem strategicznego celu jest długofalowe generowanie wartości dzięki wiodącej pozycji na rynku i zróżnicowaniu.

Hilti oznacza jakość, innowację i bezpośrednie relacje z klientami – nawet 250 000 kontaktów dziennie. 30 000 pracowników na całym świecie stara się, aby praca na placach budowy była łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza, a klienci byli każdego dnia zadowoleni z naszych produktów,  rozwiązań systemowych, oprogramowania i usług, które oferują znakomitą wartość dodaną. Pomysły na ulepszenia powstają często bezpośrednio na miejscu, podczas rozmów z klientami. Jeśli Hilti nie posiada jeszcze rozwiązania dla jakiegoś wyzwania, to klienci mogą być pewni, że w krótkim czasie na pewno je opracujemy. W tym celu firma Hilti, z główną siedzibą w Schaan, w Liechtensteinie, inwestuje rocznie prawie 6 procent obrotu w prace badawcze i rozwój.

Hilti buduje lepszą przyszłość – za pomocą zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań. Udział w inicjatywach związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu to integralny element kultury korporacyjnej Hilti od momentu założenia firmy przez Martina Hilti w 1941 r. Oprócz charytatywnej Fundacji Hilti wartości firmy, takie jak uczciwość, odwaga, praca zespołowa i zaangażowanie, przejawiają się każdego dnia demonstrowane każdego dnia w kontaktach z członkami zespołu, partnerami i klientami.
Wierzymy, że działanie w sposób odpowiedzialny prowadzi do osiągania długofalowych sukcesów.

  • Listing ID: 1326
  • Firma: tak
Contact details

Narzędzia

Contact this listing owner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

logo niw Sfinansowano z Narodowego
Instytutu Wolności ze środków
Programu Rozwoju Organizacji
Obywatelskich na lata 2018-2030.
logo proo
rodzic w mieście logo Projekt realizowany jest
przez fundację Rodzic w Mieście