Sopra Steria Polska Sp z o. o.

 Udogodnienia / by Kamila / 248 views


Jesteśmy francuską firmą z branży IT z siedzibą w Katowicach. Zatrudniamy ponad 1000 osób. Wspieramy kilkudziesięciu klientów zarówno w obszarze Infrastructure Management oraz Apps Services. Realizujemy zadania w językach: francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, angielskim. Na osoby rozpoczynające swój rozwój w IT czeka pakiet szkoleń. W firmie odnajdą się zarówno pasjonaci języków obcych, jak i specjaliści IT. Tworzymy międzynarodowe środowisko umożliwiające wymianę różnych doświadczeń zawodowych, wartości oraz kultur. Zapraszamy na naszą stronę www.soprasteria.pl, na Facebooka oraz Instagram: soprasteria_pl; #soprasteria_kato

Praca zdalna:
Tak
Zgodnie z obowiązującymi zapisami pracownicy powinni pracować przynajmniej 20% swojego czasu pracy z biura (weryfikowane co pół roku) Indywidualnie rozpatrywane są również wnioski o permanentną pracę w trybie Home Office.

Elastyczne godziny pracy
Nie

Umożliwianie ojcom urlopów ojcowskich / rodzicielskich
Tak

Krótsze godziny pracy
Nie

Praca na fragment etatu
Tak
Praca na niepełen etat jest u nas możliwa przy akceptacji bezpośredniego przełożonego. Na decyzję może wpływać wiele czynników, głównie związanych z rodzajem stanowiska czy projektu. Wszystkie tego typu wnioski są rozpatrywane indywidualnie.

Dodatkowe dni wolne
Nie

Wsparcie w opiece nad dziećmi
Tak
Pracownicy mogą skorzystać z dopłaty do żłobka/przedszkola (dotyczy placówek współpracujących). W tym roku mieliśmy okazję przeprowadzić warsztaty rodzicielskie, które spotkały się z pozytwynym feebackiem i mamy w planie kontynuować tę inicjatywę.

Wsparcie psychologiczne
Tak
Pakiet prywatnej opieki medycznej, którzy posiadają wszyscy nasi pracownicy obejmuje pomoc psuchiatry i psychologa. Dodatkowo w firmie posiadamy osoby zajmujące się indywidualnym i grupowym coachingiem. Jesteśmy w kontakcie z osobą prowadzącą szkolenia i warsztaty rodzicielskie.

Ułatwianie powrotu do pracy po urlopach
Tak
W naszej firmie przygotowania do powrotu pracownicy po urlopie rodzicielskim zaczynają się nawet na kilka miesięcy wcześniej. Ustalane są warunki i mozliwości powrotu, zmiany stanowiska, możliwości rozwoju itd.

Dofinansowanie aktywności w wolnym czasie
Tak
Wszyscy nasi pracownicy otrzymują comiesięczną premię w systemie MyBenefit w tym możliwość zakupu karty MultiSport dla siebie i bliskich.

Eventy / prezenty / wsparcie materialne
Tak
Okazjonalnie odbywają się u nas eventy dla dzieci/rodziców (Dzień Dziecka, Dzień z dzieckiem w pracy)

Wsparcie medyczne
Tak
Każdy z naszych pracowników posiada pakiet medyczny LuxMed oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu medycznego dla bliskich (nie tylko członków rodziny)

 • Listing ID: 1307
 • Praca zdalna: tak
 • Elastyczne godziny pracy: nie
 • Umożliwianie ojcom urlopów ojcowskich / rodzicielskich: tak
 • Krótsze godziny pracy: nie
 • Praca na fragment etatu: tak
 • Dodatkowe dni wolne: nie
 • Wsparcie psychologiczne: tak
 • Ułatwianie powrotu do pracy po urlopach: tak
 • Dofinansowanie aktywności w wolnym czasie: tak
 • Eventy / prezenty / wsparcie materialne: tak
 • Wsparcie medyczne: tak
Contact details

Informatyczna

Contact this listing owner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

logo niw Sfinansowano z Narodowego
Instytutu Wolności ze środków
Programu Rozwoju Organizacji
Obywatelskich na lata 2018-2030.
logo proo
rodzic w mieście logo Projekt realizowany jest
przez fundację Rodzic w Mieście